logo


Dočasně mimo provoz.
Opravy a servis kávovarů

Pravidelná servisní prohlídka


PROČ JE VHODNÉ DODRŽOVAT PRAVIDELNOU SERVISNÍ PROHLÍDKU?

Výrobci kávovarů doporučují pro zajištění dokonalé kvality kávy, provádět u svých kávovarů pravidelné servisní prohlídky. Tyto servisní kontroly jsou doporučován vždy po 3 až 5 tisících udělané kávy nebo vždy po 2 letech provozu vašeho přístroje. Tímto pravidelným servisním čištěním pomáháte nejen výrazně zlepšit kvalitu a chuť připravované kávy, ale i významně zvyšujete životnost vašeho kávovaru. Servisní prohlídka může být také vhodným doplňkem při prodeji vašeho kávovaru, protože tím dáváte jistotu, že váš kávovar je v bezvadné kondici.  

CO VŠECHNO PRAVIDELNÁ SERVISNÍ PROHLÍDKA OBSAHUJE?

Váš kávovar je při této servisní prohlídce v našem servisním středisku zkontrolován a provede se kompletní vnitřní vyčištění přístroje, kontrola těsnosti a tlaku, revize spařovací jednotky a výměna těsnění ve spařovací jednotce, vyčištění a správné nastavení mlýnku, kontrola ostrosti mlecích kamenů.

V případě závažnější na vašem kávovaru, která není kryta pravidelnou servisní prohlídkou vás budeme samozřejmě kontaktovat a podrobně vás seznámíme s možným řešením opravy. Zpět se k vám vlastně vrátí téměř nový, perfektně nastavený a vyčištěný kávovar.  

KOLIK VLASTNĚ PRAVIDELNÁ SERVISNÍ PROHLÍDKA STOJÍ?

Pravidelná servisní prohlídka stojí 1.500,- Kč. A pokud se pro ni rozhodnete, stačí nás kontaktovat. Váš kávovar si u vás vyzvedneme a po jeho prohlídce a provedení všech servisních prací vám jej opět dopravíme až k vám domů.

Máte zájem o pravidelnou servisní prohlídku? Objednejte si ji ještě dnes.


Poptávkový formulář

    Osobní údaje:

  • Předmět vaší poptávky

  • Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde

 

Ověření: