logo


Dočasně mimo provoz.
Opravy a servis kávovarů

Čistící a odvápňovací prostředky pro kávovary

Odvápňovače a tablety na čištění kávovarů

Naše servisní služby v oblasti údržby a čištění kávovarů, jsou doplněné také vhodnými produkty. Jedná se o tablety a odvápňovače, které dokážou odstranit vápnité usazeniny, ale také například zbytky z kávových zrn a další nečistoty. Pokud chcete, aby váš kávovar efektivně pracoval a prodloužila se jeho životnost, nebojte se odvápňovačů a tablet.

Čisticí prostředky pro dané výrobce

Při čištění kávovaru je třeba být obezřetný a zvolit takový přípravek, který je určen právě pro daný typ nebo značku. Naše odvápňovače a tablety do kávovarů jsou ideální pro výrobce Siemens, DeLonghi, Jura, Philips, Saeco i další. Vyberte si tedy podle značky a servis bude hračkou. Váš kávovar bude zase vytvářet jen kávu nejvyšší kvality a nejlahodnější chuti.

Proč čistit a servisovat kávovary?

Některé důvody, proč je důležité vyčistit jednou za čas kávovar či konvici na čaj, už znáte, je to především pro zlepšení funkce, prodloužení životnosti přístroje, ale také zkvalitnění vytvářeného nápoje z hlediska chuti i jeho vzhledu. Využijte naše odvápňovače a tablety a učiňte svůj kávovar či jiný přístroj, pracující s horkou vodou, bezpečným a spolehlivým.